KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084001
nr 1508 4001
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Cirkus Hovs Hallar 1986". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Kondition: skadat glas
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:05:14
3/12 18:21:44